facebook logo button google plus logo button instagram logo linkedin button  twitter logo button youtube symbol vimeo

  • Home 3 1500x430
  • homeRotator 4 1500x430
  • Home 11 1500x430

RestorFX Automotive Refinishing systém pre trvalú opravu a rozjasnenie poštkodeného laku

BeforeAfter 1 1500x430Concept technológie  RestorFX sa líši od iných riešení pre ochranu autolakov, ako sú farby, tmely, sklenené povlaky, keramické povlaky, voskovania, roznych leštiacich pást a iných náterových prípravkov na báze polymérov. Kým tieto renovačné riešenia môžu pomôcť chrániť vozidlá dočasne alebo dlhodobobejšie, robia však málo pre skutočné riešenie zastaralého a poškodeného laku. Technológia RestorFX pracuje na hlbkovej obbnove a doslova reštauruje lak a prináša mu omladenie , rozjasnenie a rozžiarenie lesku autolaku.

 


Nič sa nevyrovná k dramatickému bezchybnému lesku úplne nového laku.

BeforeAfter 3 1500x430

 V skutočnosti bezchybný lak len zriedka vydrží životnosť vozidla. Ak vozidlo vyzerá staršie a opotrebované, než je v skutočnosti je jeho predajná hodnota stratená. To je dôvod, prečo RestorFX strávil viac ako desať rokov vyvíjania a testovanie revolučnej technológie, ktorá zabraňuje vyblenutiu laku, strate lesku lesku automobilového laku a je priekopníkom v úplnej obnove laku, v zmiznutí miktotrhliniek drobných škrabacov a oderkov ktoré sú vo vrstve laku a farby.  

 


Opäť číre svetlomety a zadné svetlá s použitím RestorFX.

Svetlomety pred a po aplikovanie RestorFX

Máte už zaoxidované zožltnuté svetlomety ? Už nie je žiaden problém mať na vozidle krásne trvalo číre svetlomety ako nové bez demontáže a to len za pár chvíľ s použitím  a aplikovaním technológie RestoreFX, RestorFX navráti vašim   svetlomentom opať čírosť a pôvodný vzhľad, Je možné použiť aj na zadné svetlá, smerovky. Nielen pre automobily alej aj motocykle.

 

 


Spôsoby renovácie autolaku a prečo RestorFX.

Sposoby renovacie a peco RestoreFX

Spôsoby renovácie sú rozne a považujeme za dôležité Vás s nimi oboznámiť aby ste si sami urobili predstavu a obraz aký spôsob renovácie je pre autolak jedninečný. V strede je znázornený poškodený autolak a na lavej strane je spôsob ošetrenia autolaku leštením, kedy dochádza k zbrusovaniu vrchnej zoxidovanej a poškodenej vrstvy. N apravej strane je renovácia s RestoreFX ktorý má úplne opačný prístup, zreaguje s povodnou vrstvou laku, zacelí a vyplní povodnú vrstvu autolaku. Na povrchu autolaku vytvorí ochrannú vrstvu, ktorá trvalo chráni pôvodný autolak. 


RFX_Certified_Seal_1

ŠPECIALIZOVANÝ SYSTÉM KTORÝ NECHÁ NA ZÁKAZNIKOVY DOJEM

RestorFX Automotive Refinishing System obsaguje  RestorFX Renew chemický reštauračný pripravok na lak, RestorFX Refinish pokročilé doladenie opravujúceho laku automobilu
a RestorFX Retainvonkajší ochrannú vrstvu. Tento systém zabezpečuje, že vozidlo má hlboký rezonujúci lak bez prasklín alebo fĺakov. RestorFX Vám doslova prinesie vzhľad nového laku auta
ktoré práve vyšlo z lakovnev továrenskej kvalirte a stave. Testované po dobu 13 rokov v rôznych klimatických a extrémnych klimatických podmienkach je patentovaná technológia RestorFX je zarukov,
že nikdy nevznikne chyba na laku v tvare vločky, kôre, trhliny alebo odlupovaniu.

O RestorFX International

Spoločnosť RestorFX International vznikla v roku 2006 po 6 rokoch intenzívneho výskumu a vývoja. Spoločnosť sídli vo Vankouveri, Britská Kolumbia so stovkami partnerov po celom svete.Cez 200 000 vozidiel bolo obnovených technológiou RestoreFX adenne pribúdajú ďalšie stovky ošetrených vozidiel denne.

RestorFX Partner pre Vás

S dokonalým produktom, nízkymi režíjnymi nákladmi, flexibilnými modelmi licenciou a distribúciou, partnerstvom s RestoreFX predstavujeme pre Vás jedinečnú obchodnú príležitosť. Staňte sa certifikovanou spoločosťou s RestoreFX licenciou a zažite nové spôsoby diverzifikácie a rast Vášho podnikania.Navštívte časť na našej stránke a získajte viac informácií o partnerských výhodách a programoch.

RestorFX pre Vaše auto

Ak hľadáte na trhu produkt na opravu a obnovu alebo jednoducho ochranu pre autolak vašeho vozidla, už nehľadajte nič iné. Práve ste našli revolučný technologický systémový produkt RestoreFX ktorý nemá konkurenciu zo zaručenými výsledkami. Kontaktjte nás prostredníctvom formulára alebo Nás kontajtujte telefonicky. Kontaktné infomrácie nájdete v časti kontakty.