facebook logo button google plus logo button instagram logo linkedin button  twitter logo button youtube symbol vimeo

  • Home 3 1500x430
  • homeRotator 4 1500x430
  • Home 11 1500x430

Náše poslanie

RestorFX poskytuje najlepší a trvalý inovatívny technologický produkt na trhu s cieľom prinášať do automobulového priemyslu revoluičnú technologickú špičku v reštaurovaní a povrchovej úprave autolaku.Robíme to tak že sa zameriavame na jednoducho inovatívne a zlepšujúce technológie, ktoré prinášajú a poskytujú neuveriteľnú hodnotu a spokojnosť zákazníkov.

Naša misia

Naším poslaním je prinášať inovácie a technológie pre automobilový priemysel, inšpirujume podnikanie, aby rástli mimo svoje tradičné hranice.Prostredníctvom našej obchodnej stratégie, pri ktorej šírime prostredníctvom našich obchodných partnerov princípy a udržujeme vzťahy a poskytujeme nadštandardbú podporu.


Náš príbeh

RestorFX Automotive Refinishing System propagovali a predstavili zakladatelia Alexander and Nadia Kay, ktorý chceli zmeniť dovtedy známy spôsob zlepšenia vzhľadu autolaku automobilov a zamerali sa na detailne preskumanie spôsobom obnovy autolaku. Zistili že tradičný spôsobn zlepšenia vzhľadu autolakov v automobilovom priemysle je však obmedzená na dĺžku výsledku a kvalitu výsledku zlepšovnia vzhľadu autolakov ktoré však nikdynedosahovali pôvodnu kvalitu laku. Nespokojný s výsledkami spokojný a dospeli k presvedčeniu že musí existovať lepšie riešenie. Kotyakovs začal náročný proces vývoja testovania a vylepšovania technológie pre návrat zašlého autolaku dopôvodného kvalitného autolaku čo zapríčinilo vzniku systému RestorFX ktorý poznáme dnes.

Po šiestich rokoch intenzívneho výskumu a vývoja s cieľom zabezpečiť bezchybnú konzistentnú technológiu bola technológia RestorFX patentovaná.Následne Kotyakovs spolu so spoluzakladateľom Tony Dowsettom začali pôsobit v RestorFX International.Vzhľdom na rýchly rast spoločnosti bolo v roku 2011 potreba ďalších finančných rostriedkov a do tímu RestoFX  sa pripojil Nicholas Vaandering. Nicolas priniesol nový prístup do organizácie a v roku 2013 sa stal generálnym riatiteĺom. V takto sformovanom tíme s víziou, poslaním a stratégiou rozvoja spoločnosti a hlbokým poznaním potreby zákazníkov budovali značku RestorFX tak akou je dnes jednotkou vo svojom obore. Od tej doby bolo viac ako 200 000 vozidile obnovených systémom RestorFX a denne sa ošetruje  autolak množstvu vozidiel po celom svete.

To čo vzniklo na jednom mieste vo Vankouvery , britskej Kolóbnii, sa postupne zmenilo do medzinárodnej spoločnosti zo sieťou výhradných distribútorv na piatich kontinentoch zo stovkami licencovaných predajní  restorFX po celom svete. Je to výsledkom  mnohoročneého vývoja a testovania a zmien technologických formúl technológie RestorFX čo vytvorilo najpokrokovejší výrobok na trhu a popdoruje prezentovanie profesionálnej automobilovej firmy a profesionálov v obore a je to naozaj naväčščia a jedninčná možnosť rozšíriť svoje podnikanie s produktom ktorý poskytuje vynikajúce výsledky pre zákazníkov.

O RestorFX International

Spoločnosť RestorFX International vznikla v roku 2006 po 6 rokoch intenzívneho výskumu a vývoja. Spoločnosť sídli vo Vankouveri, Britská Kolumbia so stovkami partnerov po celom svete.Cez 200 000 vozidiel bolo obnovených technológiou RestoreFX adenne pribúdajú ďalšie stovky ošetrených vozidiel denne.

RestorFX Partner pre Vás

S dokonalým produktom, nízkymi režíjnymi nákladmi, flexibilnými modelmi licenciou a distribúciou, partnerstvom s RestoreFX predstavujeme pre Vás jedinečnú obchodnú príležitosť. Staňte sa certifikovanou spoločosťou s RestoreFX licenciou a zažite nové spôsoby diverzifikácie a rast Vášho podnikania.Navštívte časť na našej stránke a získajte viac informácií o partnerských výhodách a programoch.

RestorFX pre Vaše auto

Ak hľadáte na trhu produkt na opravu a obnovu alebo jednoducho ochranu pre autolak vašeho vozidla, už nehľadajte nič iné. Práve ste našli revolučný technologický systémový produkt RestoreFX ktorý nemá konkurenciu zo zaručenými výsledkami. Kontaktjte nás prostredníctvom formulára alebo Nás kontajtujte telefonicky. Kontaktné infomrácie nájdete v časti kontakty.